20-річчя заснування Клубу Паустовського

0
0
0
s2sdefault

     13 жовтня 2011 року в залі засідань Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулася конференція, присвячена 20-річчю заснування Клубу Паустовського. На конференції були присутні гості з Росії (м. Москва), м. Одеси , Білої Церкви та інших міст України. До цієї значної події Клуб отримав чимало привітань, у тому числі з Бельгії, Душанбе, Калінінграду, Владикавказу, Полтави та ін. Приємно було бачити на конференції й членів Клубу - випускників університету минулих років.

     З доповідями виступили: директор музею Паустовського м. Одеси П. Башкарьов, представник Московського центру Паустовського А. Комарова, а також члени Клубу, науковці нашого університету та громадськість міста.

     Двадцять років очолює Клуб Паустовського Інна Зіновіївна Тарасинська - талановитий педагог, натхненний організатор, яка змогла згуртувати молодь, зацікавити її та провести через лабіринти пошуку нових сторінок вітчизняної культури. За свою творчу діяльність Інна Зіновіївна була відзначена ректоратом університету та отримала подарунки від своїх колег та однодумців.

     Вперше відбулася презентація пісні, присвячена миттєвостям життя К. Паустовського на Черкащині, авторами якої є член Клубу І. Стрига, а поклав ці чудові слова на музику наш земляк –композитор В.Ф. Кваснєвський.

     Значущість Клубу Паустовського полягає у тому, що своєю діяльністю він сприяє формуванню загальної культури студентів та вихованню в них бережливого ставлення до культурної спадщини, а також дає подальший поштовх у дослідницькій роботі студентів та науковців.

{socbuttons}