Шаблоны Joomla 3 тут

Зустріч з Іваном Васильовичем Фізером, заслуженим художником України, професором кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького

31 березня 2011 року у науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч з Іваном Васильовичем Фізером, заслуженим художником України, професором кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Митець поділився із присутніми власними емоційними переживаннями, пов‘язаними з любов‘ю до краси рідних Карпатських гір та величного Дніпра, невтомну працю над витворами мистецтва, викладацьку діяльність, мріями про монументальну скульптуру. Основні жанри, у яких працює Іван Васильович – графіка, пластика, скульптура. Кожна робота, зроблена руками майстра, містить у собі надзвичайний енергетичний потенціал, велике духовне надбання та є результатом тривалого процесу втілення творчої ідеї. Завдяки невтомній праці у Черкасах створено групу різб’ярів, послідовників І. В. Фізера, що опановують мистецтво пращурів. Форепортаж з зустрічі: