Обмінний фонд

ОБМІННО-РЕЗЕРВНИЙ ФОНД НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

З 2007 року в науковій бібліотеці Черкаського національного університету функціонує обмінний фонд, до складу якого входять документи різної тематики, як попередніх років видання, так і нові. Пропонуємо бібліотекам співпрацю по книгообміну документами з фондів нашої бібліотеки.

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком документів, які знаходяться в резервно-обмінному фонді наукової бібліотеки Черкаського національного університету ім.. Б. Хмельницького.

Якщо Вас зацікавили конкретні видання і Вам є що запропонувати нам на обмін, просимо повідомити нас будь-яким способом:

• телефон директора наукової бібліотеки - (0472) 35-52-29 – Голиш Григорій Михайлович
  • телефон зав. відділу комплектування – (0472) 37-30-92 – Барановська Марина Миколаївна

Щиро сподіваємося на співпрацю.

Завантажити список літератури