Зустріч з відомим політиком і науковцем

Зустріч з відомим політиком і науковцем

28 травня в науковій бібліотеці імені М. Максимовича відбулося чергове засідання Клубу цікавих зустрічей, а його гостем став відомий український достойник В. І. Вовк. Віктор Іванович є народним депутатом України нинішнього скликання, заступником голови парламентського комітету в закордонних справах, членом парламентської асамблеї Ради Європи (комітет з питань науки, освіти, культури і засобів масової інформації). Поряд з цим він має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук, входить до складу всесвітнього Римського клубу на правах асоційованого члена.

Засідання вступним словом відкрив проректор з наукової та інноваційної роботи ЧНУ професор С. В. Корновенко. Про життєвий шлях та багатогранну громадсько-політичну та наукову діяльність В. І. Вовка розповів директор книгозбірні Г. М. Голиш. Поважний гість Клубу проінформував про сьогоденну діяльність Верховної Ради з питань забезпечення розвитку освітньо-культурної сфери та заторкнув деякі питання міжнародного становища України. Особливу зацікавленість у присутніх (а це були у своїй переважній більшості працівники наукової бібліотеки) викликала інформація про концептуальні підходи ПАРЄ щодо подальшого розвитку бібліотечної справи в Євросоюзі. У ході зацікавленого діалогу між гостем та учасниками засідання Клубу з’ясовувалися непрості питання сучасного життя українського соціуму та парламентських буднів.

Насамкінець В. І. Вовк повідомив про свій твердий намір придбати для нашої бібліотеки спеціальний професійний сканер, котрий украй необхідний для копіювання наявної літератури та створення електронної колекції бібліотечних фондів.