Зустріч з Борисом Прокоповичем Педченком – відомим черкаським письменником і журналістом

26 січня 2012 року в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч з Борисом Прокоповичем Педченком – відомим черкаським письменником і журналістом.

Зустріч вступним словом відкрив директор наукової бібліотеки Григорій Михайлович Голиш, який зупинився на основних віхах життєвого і творчого шляху нашого земляка – достойника. Борис Прокопович розповів присутнім про свій творчий доробок, який складає понад 17 художніх та публіцистичних книг : збірки оповідань та гуморесок, повісті,романи. Було акцентовано увагу на багатобарвній палітрі творчості митця з небайдужим серцем , якого хвилюють як проблеми нашого непересічного сьогодення, так і героїка козацької доби, питання моралі і крутозламів людських доль. Присутні на зустрічі працівники бібліотеки вступили з гостем в цікавий діалог. Учасники заходу переглянули книжкову виставку, присвячену Борису Прокоповичу Педченку.