nachodki.ru интернет-магазин

Зустріч з М. П. Филем

27 березня у науковій бібліотеці Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбулася зустріч з цікавою особистістю-генеральним директором зернової компанії «ХОРС» Миколою Петровичем Филем. Він здобув вищу освіту в Черкаському державному педагогічному інституті (природничий факультет) та в Українській академії внутрішніх справ і понад 20 років свого життя віддав службі в органах міліції.

Микола Петрович пройшов майже всіма щаблями міліцейської кар’єри: працював інспектором, оперуповноваженим, старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ, заступником начальника управління карного розшуку. Від 1998 р. по 2004 р. полковник М. П. Филь обіймав надзвичайно відповідальну посаду начальника управління карного розшуку УМВС України в Черкаській області.

Особисто, у складі оперативно-слідчих груп та під його керівництвом було розкрито сотні небезпечних злочинів: навмисних убивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів , грабежів та інших протиправних дій, спрямованих проти особи. Микола Петрович займався й науково-аналітичною роботою: у відомчій періодиці МВС України опубліковано низку його статей. За сумлінну службу полковник М.П. Филь нагороджений медалями «За службу в УМВС України» 2-го і 3-го ступенів, відзнакою МВС України «За доблесть і відвагу в службі карного розшуку» та ін. З 2010 року Микола Петрович очолює потужне аграрне підприємство – зернову компанію «ХОРС».

Землі цього сільгосппідприємства розташовані в трьох областях України (понад 20 тис. га.).Кілька років поспіль компанія визнавалася аграрним лідером України. М.П.Филь розповів присутнім на зустрічі про сьогодення очолюваної ним структури та про цьогорічні види на врожай. По завершенню своєї розповіді Микола Петрович відповів на численні запитання гостей клубу «Цікавих зустрічей».

Насамкінець додамо, що Микола Петрович та його компанія займаються багатогранною благодійністю фінансово допомогаючи освітньо-культурним закладам. Зокрема, наукова бібліотека університету за останні три роки від компанії «ХОРС» отримала будівельні матеріали на суму понад 25 тис. грн.