ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ «E-LIBRARY»

0
0
0
s2sdefault

    З 2010 р. наукова бібліотека університету започаткувала друк інформаційного бюлетеня «Електронна бібліотека». Мета цього збірника – оперативно інформувати читачів про нові надходження літератури до нашої бібліотеки на електронних носіях та повні їх тексти.

 

Випуск 3 (завантажити)

Випуск 2 (завантажити)

Випуск 1 (завантажити)

          До пропонованого бюлетеня увійшли ті видання, які вже пройшли відповідну науково-технічну обробку, уведені в електронний каталог і вже сьогодні пропонуються до послуг читачів. У бюлетені вміщено повний бібліографічний опис видань. Подано стислі анотації (мовою видання), це допоможе користувачам краще зорієнтуватися у змісті електронного документа.

     Нові надходження електронної літератури згруповано за галузевим принципом : «Природничі, сільськогосподарські та медичні науки», «Соціально-політичні та історичні науки», «Юридичні науки», «Психолого-педагогічні науки», «Культура та мистецтво», «Філологічні науки», «Філософські науки та релігієзнавство». У структурних частинах збірника документи подано в алфавітному порядку. Вся інформація скомпонована згідно з чинними вимогами бібліотечно-бібліографічної класифікації.