ПРЕС-МОНІТОРИНГОВИЙ ЗБІРНИК «ВІДГОМІН: ІМІДЖ ЧНУ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ»

0
0
0
s2sdefault

Відгомін № 16/2016

Відгомін № 15/2016

Відгомін № 13/2015

Відгомін № 11/2014

Відгомін № 7/2012

Відгомін № 5/2011

Відгомін № 2/2009

     Наукова бібліотека пропонує читачам видання прес-моніторингового збірника «Відгомін: імідж»ЧНУ ім. Б. Хмельницького в інформативному просторі». Його мета полягає в оперативному інформування співробітників та студентів університету про ті матеріали в мас-медійних та наукових виданнях, які сприяють утвердженню належного реноме нашого університету у освітній спільноті.

     Подана у пропонованому збірнику інформація згрупована за хронологічно-галузевим принципом і охоплює певний період поточного року.

     Під рубрикою «На шпальтах масової періодики» подано стислі анотації матеріалів про університет, що вміщалися на сторінках газет та недійних часописів. Наступна структурна частина видання дозволяє відстежити найбільш вагомі виступи викладачів університету у теле- та радіоефірі. Зі сторінок збірника читач дізнається також і про те, як виглядає наш ВНЗ у світовій інформаційній мережі ІНТЕРНЕТ.

     Оскільки найбільш ефективних способів утвердження належного авторитету ЧНУ є кількість і якість його наукової продукції, у цьому виданні міститься також перелік найголовніших публікацій наших викладачів у окреслений період. При цьому, мова йде лише про монографії, книги, брошури, навчально-методичні посібники, а також статті в іноземній науковій періодиці.

     Подається також інформація про наукові конференції різного рівня, що проводилися на базі нашого університету завдяки організаторській ініціативі його підрозділів.