Интернет-магазин nachodki.ru

Дім Химер

Незалежне книжкове видавництво «Дім Химер» засноване 31 жовтня 2018 року письменницею Вікторією Гранецькою і поетом, учасником бойових дій Владом Сордом у рамках реабілітації та соціалізації ветеранів АТО/ООС (ветеранський бізнес). Штаб-квартира «Дому Химер» знаходиться у Вінниці, в будинку, зведеному понад сто років тому. Цей будинок був запланований під знесення перед заснуванням видавництва. Проте будинок вдалося зберегти завдяки засновникам видавництва, тож химерне вінницьке книговидання розпочинається саме тут як родинна справа: Вікторія працює з текстами і бухгалтерією, Влад займається художнім оформленням видань та дизайном промо-матеріалів.

Упродовж перших півтора року роботи команда видавництва випустила 20 новодруків, взяла участь у Книжковому Арсеналі в Києві, Форумі видавців у Львові та в численних інших ярмарках та фестивалях, знайшовши друзів, партнерів, однодумців з різних міст, де побували з книгами.

31-го жовтня 2019-го видавництво відзначило першу річницю своєї діяльності, започаткувавши у Вінниці щорічний літературний захід #ДеньХимер. У 2020-му році, попри всі труднощі цього року, видавництво продовжувало працювати, запустило видавничий сайт і продаж книг в електронному форматі. Того ж року почалась організація ігрових стрімів з літературними дискусіями та були видані три паперові книги, кожна з яких стала бестселлерами серед українських читачів.

Станом на сьогодні «Дім Химер» поступово розширює свій штат письменників та працівників видавництва, які утворюють структурні департаменти, очільники яких отримують безмежні перспективи творчої самореалізації. До становлення химерної української літератури долучаються семеро видавців.

Мета "Дому Химер" — це видання та популяризація книжок сучасних українських авторів, які спеціалізуються на химерній прозі. Прози, до якої входить увесь кластер «темної» літератури, котрий складають містично-психологічні трилеригороридетективний нуарсоціальна фантастикаготика/неоготикатемне фентезістімпанк/кіберпанкромани й оповідання на основі історичних містифікаційекзистенційний (пост)апокаліпсисфутуристична (анти)утопіямагічний реалізммоторошні True storyновітня українська міфологія/демонологіябестіарії й інші твори в жанрі.