Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны для Joomla 3 здесь

Безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life

Шановні науковці й студенти!

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.

Без названия

Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича нашого університету зареєструвалася на платформі Research4Life, тому всі співробітники та студенти установи мають змогу отримати доступ до вмісту платформи, звернувшись в наукову бібліотеку для отримання інституційного логіну та паролю для входу до інформаційного ресурсу, а також інструкції зі створення персонального облікового запису користувача платформи.

Директор НБ ім. М. Максимовича Голиш Г. М.

контактний телефон – 0632588319

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua