Интернет-магазин nachodki.ru

Останні місця у економічний спецвипуск SCOPUS

Хочемо поділитись з Вами нашими актуальними пропозиціями:

1. Світовий досвід диджиталізації економічних процесів в умовах трансформації (1 вільне місце).
2. Вплив війни на розвиток агробізнесу в Україні (2 вільних місця).
3. Національна модель смарт-економіки для досягнення цілей інноваційного розвитку (1 вільне місце).
4. Кластери у стратегії економічного розвитку (кластери міст) (1 вільне місце).
5. Війна як фактор впливу на процеси логістичного управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств (2 вільних місця).
6. Сучасний стан розвитку та вплив криптовалюти на світову економіку (3 вільних місця).
7. Механізми мотивації трудової діяльності на вітчизняних підприємствах (3 вільних місця).
8. Облікова політика підприємства: нормативно-правовий та практичний аспекти (3 вільних місця).
9. Організація бухгалтерського обліку у підприємствах готельно-ресторанної та туристичної індустрії (2 вільних місця).
10. Модернізація системи оподаткування викидів шкідливих речовин, які здійснюються транспортними засобами (3 вільних місця).
11. Сутність розвитку соціальних інвестиційних проектів для економіки (3 вільних місця).
12.Розвиток соціальних інвестиційних проєктів для економіки: правові аспекти (2 вільних місця).
13. Приватно-державні партнерства у сфері природокористування як основа імплементації еколого-економічної безпекової доктрини розвитку України (3 вільних місця).

fhgjkuku

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ:

√ Прозорість процесу

√ Легальність співпраці

√ Супровід та підтримка

√ Реалістичний підхід

НЕ ЗНАЙШЛИ АКТУАЛЬНОЇ ДЛЯ ВАС ТЕМИ?

Приєднуйтесь до наших наукових спільнот та слідкуйте за новинами.  Або телефонуйте для безкоштовної консультації: