Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Подаровані книги

Бібліотеці ім. М. Максимовича подаровано 10 примірників навчального посібника “Хімія: визначення, поняття, терміни”.


Посібник присвячений розгляду та аналізу теоретичних та експериментальних методів дослідження, а також опису речовини, як одного із основних об’єктів хімічної науки. Видання містить термінологічний огляд основних класифікаційних систем для хімічних речовин та хімічних реакцій. Показано, що основним у вивченні понятійного апарату хімії є усвідомлення прояву фундаментальних закономірностей фізичних, хімічних та фізико-хімічних процесів. Посібник буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Авторами цієї навчальної книги є відомі ветерани науко-педагогічної праці, зокрема:
кандидат хімічних наук, професор Білий Онуфрій Васильович у творчій спадщині якого понад 120-ти наукових і науково-методичних праць, три вийшли з грифом МОН України. Під його керівництвом підготовлено і захищено три кандидатські дисертації. Нагороджений медалями А. С. Макаренка, “Ветеран праці”, почесними грамотами Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України та Черкаської обласної адміністрації;
кандидат хімічних наук, доцент Бойко Віра Іванівна, у творчому доробку - 12 навчально-методичних посібників та понад 130 статей, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України” та Почесною грамотою Міністерства освіти України;
кандидат хімічних наук, доцент Біла Людмила Михайлівна – авторка 90 статей, двох навчальних посібників, нагороджена значком “Відмінник освіти СРСР”, нагрудним знаком “Відмінник освіти України” та почесними грамотами.
Працівники бібліотеки щиро вдячні авторському колективу за добру справу і цінний внесок у формування фонду бібліотеки.
Запрошуємо всіх працівників університету, науковців, професорів, доцентів та студенство долучитися до цієї поважної справи.
Передана у бібліотеку книжка - доброчинна справа та інвестиція в майбутнє.

01

Перегляди: 518

WorksTime