Наукова бібліотека ім. М. Максимовича отримала новий підручник

2019 09 04 13 37 08 01

Нещодавно наша бібліотека отримала в дарунок 5 примірників підручника для студентів ВНЗ «Правознавство». Це навчальне видання є результатом плідної праці колективу викладачів кафедри державно-правових дисциплін ННІ економіки і права.

Підручник містить навчальний матеріал з основних галузей права. Питання та завдання підручника дозволяють забезпечити більш ефективне опрацювання студентами навчального матеріалу у процесі самостійної роботи з додатковим використанням нормативної та довідкової літератури.

Кожна книга передана до бібліотеки–це інвестиція у духовний і розумовий розвиток нашого студентства і цінний внесок у збагачення фондів нашої книгозбірні. Тому ми щиро вдячні за цей безцінний дарунок колективу авторів підручника: Волошкевичу В. Т., Джолосу С. В., Дробот Ж. А., Коваль Т. В., Комзюку В. Т., Кононенку Ю. С., Мойсієнку В. М., Парамоновій О. С., Сокуренку О. М., Шаповал Т. Б.