Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

УВАГА!!!

    Українські вчені отримали безкоштовний доступ до повних текстів провідного наукового видавництва Springer Nature.

ыд

    Усі українські державні й комунальні ЗВО та наукові установи отримали безкоштовний доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ). Підключення стартувало 3 січня 2020 року.

мн

     Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького отримує доступ до цього ресурсу автоматично за рахунок оформленого доступу через Державну науково-технічну бібліотеку до баз даних Scopus та Web of Science, а саме: 

журналів Springer 1997-2020 рр.

електронних книг Springer 2017 р.

    Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні українським користувачам назавжди. Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького не стала виключенням і отримала доступ до порталу Springer Link. На сайті бібліотеки, який доступний за адресою: http://biblioteka.cdu.edu.ua, присутнє відповідне посилання на вище вказаний ресурс, тому користувачі можуть використовувати необхідну їм інформацію.

    Використання даного ресурсу описане в документі: Умови використання електронних продуктів Springer Nature.

Перегляди: 668

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com

WorksTime