nachodki.ru интернет-магазин

Презентація книги « 2300 вибраних мудрих думок про книгу і читання»

Упорядником цього видання став директор наукової бібліотеки ім. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доцент Г. М. Голиш.
Збірник містить 2300 афоризмів та мудрих думок про книгу, читання, читача, бібліотеку.
Композиція видання включає дві частини та додатки. Перша містить освячені віками перли народної мудрості про книгу й читання: прислів’я, приказки, загадки, порівняння. Окремим блоком тут подано відповідні вислови, почерпнуті із соціальних мереж. Найоб’ємніша частина збірника репрезентована вибраними мудрими думками відомих людей. Про кожного із авторів крилатих висловлювань подано стислу інформацію. Матеріали основних структурних частин збірника скомпоновано за абеткою. Додатки містять усілякі цікавинки та деякі гумористичні матеріали книжкового всесвіту.
На презентації директор видавництва «Вертикаль» (в якому було видано цей збірник) С. Г. Кандич ґрунтовно розповіла про роботу видавництва та подякувала Григорію Михайловичу за багаторічну співпрацю. Схвальні відгуки про видання прозвучали від кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови. О. Я. Кресан, кандидата філологічних наук, доцента кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики І. С. Савченко, професора кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин О. Г. Перехреста.
Присутні на заході студенти-магістранти ННІ історії і філософії, викладачі та співробітники бібліотеки вступили з автором в цікавий діалог та переглянули книжкову виставку «Творчий доробок Григорія Михайловича Голиша», яку підготували працівники наукової бібліотеки.

• unnamed

В дарунок нашій книгозбірні директор видавництва «Вертикаль» С. Г. Кандич передала добірку цікавої і цінної літератури.

Колектив наукової бібліотеки уклінно вдячний за цей щедрий дарунок.
Цими книгами поповняться фонди нашої бібліотеки. Тож запрошуємо читачів до ознайомлення з ними.

• IMG-0743