Вшанування людини-академії

17 вересня біля головного корпусу наукової бібліотеки ім. М. Максимовича відбулась значна подія – покладання квітів до меморіальної стели видатному вченому-енциклопедисту , першому ректорові Київського університету, уродженцю села Богуславець, що на Золотоніщині , ім’я якого носить наша книгозбірня.

У заході взяли участь: директор наукової бібліотеки Г. М. Голиш, завідувач кафедри української літератури і компаративістики, професор В.Т. Поліщук, начальник виховного відділу ЧНУ ім. Б. Хмельницького Л. І. Солодка, студенти ННІ української філології і соціальних комунікацій та працівники наукової бібліотеки.

Співробітники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича поклали квіти до меморіальної стели видатному діячу.