Робота профбюро

Профбюро наукової бібліотеки ім. М. Максимовича здійснює представництво та захист трудового колективу, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, сприяє організації та проводить культурно-освітню роботу серед членів Профспілки.

З нагоди Дня бібліотеки та завдяки сприянню профспілкової організації Черкаського національного університету співробітники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича мали можливість відвідати дивовижні місця рідного краю, а саме Красногірський Монастир, Агрофірму «Маяк» СТОВ, історичний музей в селі Піщане Золотоніського району Черкаської області. Під час екскурсії працівники отримали багато позитивних емоцій і гарних вражень.

• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

Завдяки сприянню профспілкової організації Черкаського національного університету співробітники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича мали можливість відвідати Дендропарк в Кропивницькому –казковий куточок в центрі України. Сюди приїжджають тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою сортових голландських тюльпанів. Також наші працівники мали можливість відвідати книжковий фестиваль “Весняний книговир” . Під час екскурсії працівники отримали багато позитивних емоцій і гарних вражень.

• 001
  • 002