nachodki.ru интернет-магазин

Зустріч з Дарою Корній та Талою Владмировою

08.10.2015 року в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбулась зустріч з відомою українською письменницею лауреаткою конкурсу «Коронація слова – 2010» (за роман «Гонихмарник») Дарою Корній (м. Львів) та її співавторкою по кількох книгах Талою Владмировою (м. Запоріжжя), які презентували свої книги «Зозулята зими» та «Крила кольору хмар». Названі книги вони подарували читачам наукової бібліотеки ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Ці твори надійдуть до фондів абонементу художньої літератури.

Запрошуємо наших користувачів ознайомитися з цими цікавими виданнями.