Бесплатные шаблоны Joomla

Бібліотечний хронограф: жовтень 2017 р.

25 жовтня до нашої книгозбірні завітав член Національної спілки письменників України, відомий майстер слова нашого краю Григорій Юхимович Діхтяренко. Письменник прийшов не з пустими руками: він подарував бібліотеці свою нову книгу «Свічада»

До цього видання увійшли новели-бувальщини, кожна з яких – це відстоювання високої моралі, справедливості, без яких немислиме людське щастя. Книжка звертається до душі й до серця читача з найблагороднішими помислами.

25 жовтня у навчальному корпусі № 3 відбулась зустріч з відомим письменником, лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка, головою ліги українських меценатів та співголовою координаційної ради Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика – Михайлом Слабошпицьким. Класик української літератури в дарунок нашій бібліотеці передав щойно надруковану в очолюваному ним видавництві « Ярославів Вал» свою фундаментальну книгу «Протирання дзеркала». У ній відомий письменник згадує іменитих людей, яких йому пощастило зустріти в житті, подробиці різних подій. У його літературному житті переплелися різні настрої — від зрозумілої кожному ностальгії за безповоротно далеким й аж до веселих, сповнених вибухової сили комізму епізодів.

Присутня на зустрічі відома поетеса Світлана Короненко також подарувала збірки своїх нових творів.

• 003
  • 004

26 жовтня у нашій бібліотеці відбулась зустріч з дуже поважним гостем – Віктором Васильовичем Чумаком він є народним депутатом України, кандидатом історичних наук, генерал-майором юстиції. Народний обранець виступив перед працівниками нашої бібліотеки та студентами-правниками з лекцією «Запобігання корупції в Україні». Про зацікавленість аудиторії засвідчили численні запитання адресовані відповідачу. Присутні на зустрічі переглянули тематичну книжкову виставку «Корупції не місце в Україні», підготовлену працівниками наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

• 001
  • 002