Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

З 2013 р. згідно з Указом Президента України, цей день став відзначатися 9 листопада й отримав назву - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Свято засноване, щоб ушанувати професіоналів та аматорів, які займаються мистецтвом, підтримують народні традиції та популяризують українську культуру.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, співу, живопису, театру, книги, народної творчості, хто веде величезну просвітницьку роботу, працює в Будинках культури та клубних закладах, навчає мистецтву інших.

Вітаємо усіх, хто присвятив себе служінню мистецтву, хто дарує людям незабутні зустрічі з прекрасним! Бажаємо міцного здоров'я, нових творчих здобутків, професійних успіхів, невичерпної енергії, миру і добробуту!

На центральному абонементі нашої книгозбірні розгорнуто тематичну книжкову викладку. Тож запрошуємо всіх охочих до ознайомлення.