Вітаємо зі святом Весни!

Шановні колежанки!
Щиросердно вітаємо всіх Вас з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародного миру! У цей святковий день дозвольте висловити уклінну подяку за вашу високошляхетну працю в підтримці навчально-наукового процесу та багатогранну просвітницьку діяльність в ім’я підтримки ідеалів національної ідентичності, рівності та справедливості.
Ваша мудрість, сила й енергія неоціненні. Ви є втіленням наполегливості в досягненні наших спільних благородних цілей.
Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, багатогранного жіночого щастя, нев’янучої творчої енергії, достатку, добра, Перемоги й Миру!

З повагою та вдячністю -
директор наукової бібліотеки