nachodki.ru интернет-магазин

Акція «Подаруй бібліотеці книгу» процвітає!

Анонсована університетською книгозбірнею акція «Подаруй бібліотеці книгу» приносить свої щедрі плоди. Працівники нашої книгозбірні сповідують щиру мету, щоразу закликаючи користувачів та усіх небайдужих до читання і дарування книг, а в подальшому і до міцної дружби. Тривалі дружні відносини увінчуються поповненням бібліотечних фондів корисними книжковими дарунками.

Яскравим свідченням цьому є подарована подружжям доктора філологічних наук, професора Валентини Павлівни Мусієнко та професора філософії Василя Романовича Дуйкіна ґрунтовна праця «Герменевтика», зорієнтована на знайомство з герменевтикою як сучасною затребуваною наукою. Цінність навчального посібника криється у фундаментальному аналізі глибин герменевтики, царини її застосування, методологічних принципів та чинників інтерпретації тексту. Навчальний посібник допоможе осягнути таємниці цікавої науки герменевтики студентам гуманітарного профілю, зокрема філологам, та усім охочим.

photo 2020 06 13 12 38 43

Заслуговують на глибокі слова вдячності і отримані від кандидата історичних наук Ігоря Михайловича Марцинюка ксерокопії першоджерел «Літопису Самовидця», «Літопису гадяцького полковника Григорія Граб’янки», «Синопсиса» Інокентія Гізеля та інші. Студенти історичних спеціальностей та охочі до вивчення історії України гідно оцінять козацькі літописи, які є класичними пам’ятками української історіографії.

photo 2020 06 13 12 38 50

Здавалося б, чим може ще здивувати книга? Справжні її цінителі розуміють, настільки безцінними бувають знання, вкарбовані у кожне друковане слово. Тож намагаються безкорисливо ділитися плодами власних кропітких напрацювань.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиро вдячний благодійникам за безкорисливий внесок у поповнення її фондів. Щиро зичимо Вам невичерпної енергії, творчих пошуків та вдалих проектів! Завжди раді плідній співпраці з Вами!