У Польщі відбудеться декламаторський конкурс «Поети України – онлайн»

6974beb 00

Декламаторський конкурс, який багато років організовує Щецінській відділ Об’єднання українців у Польщі (ОУП), у 2020-му у зв’язку з пандемією відбудеться в онлайн-форматі. Про це повідомляє nasze-slowo.pl. Учасниками конкурсу можуть стати учні шкіл з українською мовою навчання та пунктів навчання української мови у Польщі.

Конкурс під девізом «Мій улюблений вірш українського поета» буде проведено за допомогою інтернету. Кожен учасник підготує один поетичний твір українською мовою, запише його на відео (наприклад, мобільним телефоном) і надішле на e-mail адресу журі конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Разом із відеозаписом діти мають надіслати заяву учасника конкурсу. Конкурсні вікові категорії: учні 0–ІІІ класів, учні IV–VI класів, учні VII–VIII класів та учні ліцеїв. Надіслані записи оцінюватиме журі конкурсу.

Відео та заяви учасників приймаються до 30 липня 2020 року. Оголошення результатів конкурсу відбудеться найпізніше 30 серпня 2020 року. Переможці конкурсу отримають нагороди, а всі учасники – дипломи.

Деталі конкурсу (регламент, заява учасника) можна знайти на сайті Об’єднання українців у Польщі (oup.ukraina.com.pl).