Шаблоны Joomla здесь

Вересневі зустрічі в бібліотеці

Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня 2020 року у науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича видався гамірним і насиченим на креативні заходи. Працівники книгозбірні запланували цілу низку цікавинок та прочинили двері для своїх користувачів до святая-святих: таїнства бібліотечного життя. Безпрограшна лотерея «Книжковий бум» привабила до себе не лише студентів, а й викладачів, які з неприхованою цікавістю спостерігали за дійством, та активно долучилися до участі у ній, за що й були винагородженні цінним призом – книгою. А виставка-продаж елегантних сумочок, декоративних подушок, виробів із бісеру стала справжнім островом талантів працівників наукової бібліотеки.

Цей святковий день подарував яскраві емоції не лише користувачам книгозбірні, а й берегиням бібліотечних скарбів. Самовіддана й нелегка, а часом і непомітна праця бібліотекарів отримали належне вшанування і вагому фінансову підтримку з нагоди професійного свята від давніх друзів бібліотеки – Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та профкому ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Напередодні свята колектив нашої бібліотеки ім. М. Максимовича звернувся до вказаних профспілкових структур з проханням посприяти у фінансуванні оформлення інтер’єру конференц-залу книгозбірні, де традиційно проходять загальноуніверситетські культурно-просвітницькі й профспілкові заходи. Адже важливо, щоб повноколірні картини-вітражі, об’єднані темою «Її шляхетність Книга: від давнини до сьогодення» не лише висвітлювали історію становлення книги і бібліотеки, а прикрашали її інтер’єр і слугували пропаганді книги серед наших користувачів та учасників масових заходів і занять, а в перспективі стали частиною експозиції музею історії книги.

Розуміння такої потреби бібліотекарів знайшла свій відгук у щедрій на благодійні справи керівних органах освітянської профспілки. У день професійного свята наша книгозбірня отримала сертифікат на 10000 грн. для реалізації омріяного проєкту. Його від іменні обкому Профспілки та профкому університету вручив очільник університетської профспілкової організації А. І. Стеценко. Окрім цього нами отримано ще один сертифікат на 2000 грн. від профкому університету; ця сума буде спрямована для закупівлі необхідних матеріально-технічних засобів.

Дирекція та профбюро наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вдячні голові обкому профспілки працівників освіти і науки Ользі Дем’янівні Жалдак, а також голові профкому ЧНУ ім. Б. Хмельницького Анатолію Івановичу Стеценку за цей щедрий профспілковий дарунок, який уможливлює піднесення роботи бібліотеки на вищий креативний і змістовий рівень.

Принагідно зазначимо, що наша співпраця з освітянською профспілкою має вже довгу історію. Свого часу коштом обкому та профкому було придбано такі необхідні для успішної роботи книгозбірні ноутбук, проектор, демонстраційний екран, кондиціонер. Не раз нам було подаровано й добірку цінної наукової літератури. А ще саме за фінансового сприяння профспілкових структур нами було видано книги «Черкаський педінститут» на шпальтах газети «Черкаська правда» та «Покликані високим і вічним (співробітники ЧНУ – члени національних творчих спілок України)».

Висловлюємо сподівання, що й надалі обком Профспілки та профком університету будуть надавати посильну фінансову та матеріальну підтримку нашій книгозбірні.

Г. М. Голиш, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, член обкому Профспілки працівників освіти і науки

В. В. Пономаренко, заступник директора наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

• PXL_20200930_073410628