Бесплатные шаблоны Joomla

Оновлення "Електронного читального залу"

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького постійно доповнює коло сучасних сервісів, працює над удосконаленням існуючих послуг та розширенням інформаційної підтримки користувачів.

Безперервне поповнення електронного контенту книгозбірні формує і без того значну за розмірами базу даних підручників у електронному вигляді. З метою поліпшення зручності пошуку інформації, її опрацювання та використання, на сайті наукової бібліотеки було створено сторінку з переліком посилань на електронні бібліотеки.

Розділ «Бібліотеки електронних книг та підручників» створений для користувачів, які мають потребу у перегляді чи завантаженні електронних підручників та книг. Для використання даних розділу необхідно перейти до «Електронного читального залу» та обрати відповідний пункт меню.

Змін зазнав і розділ «Електронні ресурси вільного доступу». Тепер він складається із переліку посилань на різноманітні наукові ресурси та архіви, які стануть у пригоді науковцям, студентам та усім охочим.

Ми прагнемо до змін та завжди відриті для співпраці і вдосконалення. Нам важлива Ваша думка! Пропозиції та зауваження приймаємо особисто, за адресами та телефонами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (0472) 35-52-29 – директор, (0472) 37-30-92 – відділ комплектування та наукової обробки даних, (0472) 33-44-81 – інформаційно-бібліографічний відділ, (0472) 37-12-54 – центральний абонемент.