Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Безкоштовна онлайн-бібліотека для дітей з порушеннями зору

Українські благодійники з «Фонду родини Нечитайло» та «Здоров’я майбутнього» запустили онлайн-бібліотеку дитячих книг шрифтом Брайля, які можна замовити для тимчасового користування безкоштовно. Організатори оплачують також і пересилання книг. Крім того, їх можуть відправити спеціальним письмовим повідомленням для людей з порушеннями зору.

На сайті є література для дітей дошкільного, молодшого шкільного та середнього шкільного віку. Здебільшого це казки, оповідання та романи українських письменників. В колекції є і твори іноземних авторів.

У межах благодійного проекту, окрім сайту з книгами, створили також книги-комікси для людей з порушеннями зору, а також постери та гіпсові рельєфи з аудіосупроводом для музеїв.