Шаблоны Joomla здесь

«ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ»

Запрошуємо Вас прийняти участь у LXІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ», м. Чернігів, 1 березня 2021 року та ХV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «SCIENCE AND TECHNOLOGY», м. Берлін, Німеччина 22 - 23 лютого 2021 року (Збірнику буде присвоєний міжнародний стандартний книжковий номер з вихідними даними видавництва Великобританії).

На сторінці у Facebook розігрується 15 безкоштовних публікацій у збірнику конференцій (залишилось 8 місць).

Нагадуємо, що ми проводимо он-лайн конференцію - фізична присутність не потрібна. Карантин на проведення конференції не впливає.

Термін подання матеріалів:

Україна до 1 березня 2021 року включно (вартість участі — 150 грн., сертифікат — БЕЗКОШТОВНО). Електронний сертифікат надаємо одразу після оплати.

Німеччина до 23 лютого 2021 року включно (вартість участі — 270 грн., сертифікат — БЕЗКОШТОВНО). Електронний сертифікат надаємо одразу після оплати.

Деталі на нашому сайті el-conf.com.ua

Долучайтеся до нашої сторінки на facebook