Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

ЧНУ підписав меморандум із «Greening of the planet»

ЧНУ ім. Б. Хмельницького став партнером «Greening of the planet». Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписали перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко та співорганізаторка екопроєкту Наталія Щербініна.

Місія проєкту — відновити екосистему Черкас, Землі, об’єднати людей планети. Ціль проєкту — привернути увагу черкащан та об’єднати людей довкола глобальних ековикликів, відновити екосистему планети, формувати позитивний імідж України у світі.

Одне із ключових завдань проєкту «Greening of the Planet» полягає у проведенні масової акції «Мільйон дерев за один день у 100 країнах світу» 9 квітня 2021 року.

До проєкту «Greening of the planet» вже долучилися 103 країни. Серед співорганізаторів є дипломатичні установи України за кордоном (54), представники бізнесу (більш як 45), керівники видань та ЗМІ (13); представники української діаспори та громадських організацій (24), дипломати іноземних країн (34).

Серед ініціаторів: Ганна Крисюк — ініціатор проєкту, голова БФ «Озеленення України», засновниця та президент «Business Woman Club», генеральний директор Книги рекордів України, власниця міжнародного глянцю «Business Woman», Амбасадор миру та Міжнародної Амбасади Жінок Підприємиць; Сергій Гайдайчук — співініціатор проєкту, президент і засновник «CEO Club Ukraine», співзасновник «Young Business Club», член наглядової ради «Editor’s Club» та Національної ради реформ України.