Бесплатные шаблоны Joomla

Дарунок від Музею гетьманства

Цінну посилку надіслала нам директорка цього музею, відома історикиня й музейниця Галина Іванівна Ярова, перу якої належить кілька книг і десятки статей з історії козацько-гетьманської доби.

Книга з автографом Ярової Г. І.

Серед надісланого – монографії, збірники документів, матеріали наукових читань тощо. Особливо слід виділити репринтне видання «Малоросійський гербовник В. Лукомського і В. Модзалевського, збірник документів «Описи Київського намісництва 70 – 80-х років ХVІІІ ст.», збірник наукових статей «Їх прихистила Франція», книгу Б. Крупницького «Гетьман Пилип Орлик», спогади «Остання з роду Скоропадських», монографію В. Кривошеї «Українська козацька старшина» та ін. Більшість книг супроводжуються автографами.

Подаровані книги

Дирекція наукової бібліотеки висловлює глибоку вдячність Г. І. Яровій та її колегам за благодійне поповнення наших фондів. Ця література буде корисною насамперед викладачам та студентам історичного профілю, а також усім читачам, кого цікавить славна козацько-гетьманська минувшина України.

Григорій Голиш, директор НБ ім. М. Максимовича