Бесплатные шаблоны Joomla

Цінне поповнення наших фондів

Нещодавно наша книгозбірня отримала чергові книжкові дарунки від наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Це навчальний посібник Т. К. Комарницької «Японська мова: політичний і дипломатичний переклад», підручник «Переклад різностильових текстів» (японська мова), підручник «Японська література ХХ ст.» І. Бондаренко, Ю. Кузьменко та ін.

Колектив наукової бібліотеки уклінно вдячний нашим дарувальникам, а наших шановних користувачів запрошуємо до ознайомлення з цим цінним поповненням наших фондів.