Статьи и обзоры nachodki.ru

Підсумки конкурсу «Кращий читач року» за 2022/2023 н. р.

Щороку в нашій книгозбірні проводиться конкурс на визначення кращого читача.

Ось і в 2022/2023 навчальному  році теж було підведено підсумки конкурсу.  Кращим читачем визнано студента IV курсу ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Сергія Овдія, який регулярно відвідував бібліотеку, активно читав та популяризував книги, брав участь у масових заходах, які проводила наша книгозбірня.

Протягом 4-х років навчання в університеті він постійно цікавився новинками літератури, вивчав матеріали підручників та навчальних посібників, ознайомлювався з додатковими джерелами для опрацювання навчальних та наукових статей, дотримувався всіх правил бібліотеки.

Працівники книгозбірні подякували Сергію за любов до книги та побажали і надалі залишатися активним читачем бібліотеки.