Бесплатные шаблоны Joomla

Лідерство для освітніх трансформацій

Учасники програми візьмуть участь у літній школі в кампусі Університету Уоріка (8–15 вересня 2023 року), навчальному модулі у кампусі Університету Уоріка (12-16 днів у Великій Британії упродовж року), сесії з підготовки та презентації спільного з ментором проєкту (вирішення практичного кейсу з контексту учасника). Навчання триватиме з вересня 2023 року до серпня 2024 року. Претенденти повинні мати вищу освіту, добре володіти англійською мовою, а їх поточна професійна або громадська діяльність має бути зосереджена у сфері освіти та/або роботи з молоддю. Організатори забезпечують проведення навчальної програми та оплачують проїзд, проживання і харчування. Заявку на участь можна подати до 31 липня 2023 року.

Детальніше за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/vidkrita-reyestraciya-na-programu-liderstvo-zadlya-osvitnih-transformacij

Джерело: Дайджест НРАТ № 23\2023