Краєзнавчий календар Золотоніщини 2024

Нещодавно за фінансової підтримки Золотоніської районної державної (військової) адміністрації побачило світ новедовідкове видання «Краєзнавчий календар Золотоніщини: ювілеї 2024 рік», автором-упорядником якого став директор наукової бібліотеки ім. Михайла максимовича, доцент Г. М. Голиш. У запропонованому виданні подано стислу довідку про історію й сьогодення Золотоніського району та календар найбільш вагомих ювілейних дат цього краю на 2024 рік. Акцентовано увагу на персоналіях, які залишили вагомий слід у історії Золотоніщини. Запрошуємо наших користувачів до ознайомлення з цим виданням за посиланням, яке вміщене нижче.

Краєзавчий календар Золотоніщини 2024