Шаблоны Joomla 3 тут

Електронний контент відкритого доступу наукових досліджень My Research

My Research – пошуковий сервіс у хмарному середовищі Cloud Source, який уміщує якісний електронний повнотекстовий контент: наукові статті, підручники для навчання, електронні книги.
CrowdSource OA – краудсорсингова платформа, розроблена Google, дозволяє використовувати переваги зростаючої маси результатів наукових досліджень. Користувачі мають змогу отримати доступ до колекції статей, книг з аналітикою та вбудованою інтеграцією Learning Management Systems (Система управління навчанням). База даних містить 40 мільйонів джерел від найкращих світових видавців, і вона постійно зростає та оновлюється. Наукові бібліотеки усього світу можуть створювати свої профілі, щоб долучатись до створення цієї унікальної колеції.

Як використовувати:

• Пошукові запити слід набирати англійською, французькою або іспанською мовами!
  • Пошук відбувається за автором, галуззю досліджень, країною видання, темою, назвою книги або статті, ключовим словом, видавництву, DOI, ISBN, ISSN.

База даних My Research by CloudSource