Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны для Joomla 3 здесь

МБА

Послуги Міжбібліотечного абонементу (МБА) та служби електронної доставки документів

Міжбібліотечний абонемент (МБА) – це надання документів науковою бібліотекою  ЧНУ ім. Б. Хмельницького на тимчасове користування іншим бібліотекам, а також комплекс форм по обслуговуванню читачів НБ ЧНУ ім.. Б Хмельницького шляхом надання по їхнім запитам документів з бібліотечних закладів та інших інформаційних установ при відсутності їх у фонді бібліотеки.

Одержання літератури здійснюється на підставі єдиного бланка-замовлення з печаткою (штампом) установи та підписом відповідальної особи. Документи через МБА видаються в навчальних, наукових та виробничих цілях.

Всі додаткові відомості по оформленню запитів по МБА можна отримати на Центральному абонементі наукової бібліотеки (навчальний корпус № 3, бульв. Шевченка, 79, тел. 8- (0472)-37-12-54

Служба електронної доставки документів

В Науковій бібліотеці Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького розпочала роботу служба електронної доставки документів для бібліотек %ndash; абонентів МБА. Бібліотеки України можуть тепер отримати електронною поштою статті з періодичних видань, наукових збірників, фрагменти (не більше 20 сторінок) з книг та документів, які знаходяться у фонді нашої бібліотеки.

Як подавати замовлення:

  • Замовлення потрібно подавати у формі бібліографічного опису.
  • Обов'язково потрібно вказати, як відсилати виконане замовлення – в електронному вигляді на e-mail чи паперову копію на поштову адресу замовника.

Термін виконання замовлень – 2 доби.

Адреса для замовлення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

mba

Перегляди: 8581

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua