Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Статьи и обзоры nachodki.ru

Міжнародна співпраця

Бібліотека Лінди Холл

Бібліотека Лінди Холл – незалежна бібліотека, заснована в 1946 р. у місті Канзас-Сіті (США, штат Міссурі). Бібліотека має дві основні колекції: колекцію історії науки та загальну колекцію.

Усі матеріали бібліотеки є суспільним надбанням, а тому є доступними через онлайн-каталог. Варто зазначити, що не всі матеріали у каталозі мають цифрову копію, через що не всі з них можуть бути завантажені. Детальніше щодо алгоритму дій для отримання доступу:

  1. Перейдіть за наступним Посиланням;
  2. За допомогою поля пошуку знайдіть необхідний вам матеріал;
  3. Оцифровані матеріали, доступні для завантаження чи ознайомлення онлайн, позначені підписом «Online copy available». Для зручності у пошуку можна виставити фільтр, завдяки якому будуть виводитись лише оцифровані матеріали.
  4. Зазначимо, що деякі з таких матеріалів доступні лише зареєстрованим користувачам, у такому разі треба буде зареєструватись на сайті бібліотеки і тільки тоді буде надано доступ до ознайомлення.

Бібліотека університету Гринвіча

Drill Hall Library

Інформація про університет та бібліотеки

University of Greenwich — державний дослідницький університет, заснований в 1890 році. ВНЗ розташований у Лондоні, в районі Гринвіч, на території Королівського військово-морського коледжу та поряд із Гринвічською обсерваторією. В університеті навчаються понад 20 тисяч студентів. Популярні спеціальності в університеті: архітектура, бізнес, комп’ютерні науки, математика, освіта, інженерія, гуманітарні науки, морські дослідження, природничі науки, фармацевтика та соціальні науки.

Університет пропонує навчання в трьох кампусах: Гринвіч, Медвей та Ейвері Хілл. Кожний кампус має окрему бібліотеку: Бібліотека Дрілл Холл, Стокуелл-стріт та Ейвері Хілл.
- Загальна інформація щодо всіх бібліотечних послуг бібліотеки Гринвіча: https://libguides.gre.ac.uk/ 
- Онлайн екскурсії по бібліотеках:

Репозиторій праць викладачів університету Гринвіча:
https://gala.gre.ac.uk/

Електронний каталог бібліотеки:
https://librarysearch.gre.ac.uk/.

 

Доступ до пошукових ресурсів Британії

Інструмент MyResearch

 Значна частина результатів досліджень наших наукових партнерів доступна і увудкритому доступі. Для більшої зручності пошуку матеріалов такого типу, існують різні інструменти, як от MyResearch. Користуватись ним доволі просто:

  1. Зайти на головну сторінку MyResearch;
  2. Увести в поле пошуку запит, що вас цікавить;
  3. В якості результату пошуку вам будуть виведені матеріали вілььного доступу за вашим запитом: книги, журнали, статті тощо.

Доступ через ініціативу Research4Life

Видавці, залучені до ініціативи Research4Life (яка надає закладам у країнах із низьким і середнім рівнем доходу онлайн-доступ до академічного контенту), погодилися безкоштовно надавати матеріали безпосередньо університетам та іншим установам в Україні. Для отримання додаткової інформації відвідайте. Логін та пароль

https://www.research4life.org/

 

Перегляди: 1456

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua