Безкоштовний доступ до повнотекстових ресурсів в межах проєкту Research4Life
Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, світові видавництва наукової літератури відкрили українським вченим безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.
Доступ до даних електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, SpringerNature, JohnWiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, SagePublications, OxfordUniversityPress, CambridgeUniversityPress, IOPPublishing та ін.
Матеріали Research4Life згруповані у наступні колекції:
- Hinari - одна з найбільших у світі колекцій літератури з біомедичної та охорони здоров'я;
- AGORA - унікальна цифрова колекція матеріалів у галузі продовольства та сільського господарства;
- Портал ARDI - пропонує доступ до науково-технічної інформації;
- GOALI - спеціалізована бібліотека у сфері права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та багато іншого. Представлено 16000 ресурсів, включаючи книги та рецензовані журнали, що видаються 70 найпрестижнішими академічними видавництвами;
- Портал OARE -надає інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та багато іншого.
Джерела мають спеціальні позначки:
- Р - Надані матеріали
- OA - Контент у відкритому доступі
- F - Безкоштовний контент
- ! - Доступ закритий
Щоб отримати доступ до закритих джерел платформи, необхідно зареєструватись на платформі Research4Life і авторизуватись на сайті, або ви можете звернутись в наукову бібліотеку для отримання інституційного логіну та паролю для входу до інформаційного ресурсу, а також інструкції зі створення персонального облікового запису користувача платформи.
Головна сторінка платформи
https://www.research4life.org/
Бази даних платформи
https://portal.research4life.org/content/databases
Колекції у вільному доступі платформи
https://portal.research4life.org/content/freecollections