Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Здесь нашел интересный обзор

Надано доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science

Шановні науковці!
Надано доступ до міжнародних наукометричних баз даних
Scopus та Web of Science!

На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 базданих, що створюються компанією Clarivate Analytics і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.

Також в WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).

Увага! Вебінари від Clarivate у 2022 році

Компанія Clarivate оголошує початок серії вебінарів «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна» та запрошує на перший вебінар українською, безкоштовний, тривалістю – одна година, проходить у Webex.

Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, упродовж трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінар – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

13 січня 2022, 16:15–17:15 (за київським часом)

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites

Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZ

В січні під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів. Удачі! Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.

Реєстрація на всі вебінари серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна» - відкрито, теми будутьоголошені за два тижні до вебінару з обов’язковою розсилкою в автоматичних листах нагадуваннях за добу і годину до початку вебінару.

Покликання для реєстрації:

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua