Здесь нашел интересный обзор

Надано доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science

На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 базданих, що створюються компанією Clarivate Analytics і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) та з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI) архів поглиблюється до 2005 року.

Також в WoSCC представлено індекси цитувань кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI) та монографії Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) та Index Chemicus (IC).

Доступ до SCOPUS:

1. З локальної мережі університету/бібліотеки:
    a) Підключіться до локальної мережі університету/бібліотеки.
    b) Відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт SCOPUS (www.scopus.com).
    c) Ви повинні мати автоматичний доступ до SCOPUS без необхідності входу в систему.
    г) Розпочніть дослідження та вивчіть вміст, доступний на платформі.
  2. Зареєструйтеся та увійдіть за допомогою вашої особистої корпоративної (закінчується на @vu.cdu.edu.ua) електронної пошти:
    a) Відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт SCOPUS (www.scopus.com).
    b) Натисніть кнопку «Увійти».
    c) Виберіть опцію «Увійти за допомогою установи».
    d) Введіть назву вашого університету або бібліотеки.
    e) Увійдіть за допомогою корпоративної електронної пошти та пароля.
    f) Розпочніть дослідження та вивчіть вміст, доступний на платформі.

Доступ до Web of Science:

1. З локальної мережі університету/бібліотеки:
    a) Підключіться до локальної мережі університету/бібліотеки.
    b) Відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт Web of Science (www.webofscience.com).
    c) Ви повинні мати автоматичний доступ до Web of Science без входу в систему.
    г) Розпочніть дослідження та вивчіть вміст, доступний на платформі.
  2. Зареєструйтеся та увійдіть за допомогою вашої особистої корпоративної (закінчується на @vu.cdu.edu.uaелектронної пошти:
    a) Відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт Web of Science (www.webofscience.com).
    b) Натисніть кнопку «Увійти».
    c) Виберіть опцію «Увійти за допомогою установи».
    d) Введіть назву вашого університету або бібліотеки.
    e) Увійдіть за допомогою корпоративної електронної пошти та пароля.
    f) Розпочніть дослідження та вивчіть вміст, доступний на платформі.