Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Міжнародний день студентів

 

Підставою для вибору дати святкування стали трагічні події 17 листопада 1939 р. У Чеській столиці під час мирної демонстрації один зі студентів був важко поранений поліцією. Отримані ушкодження були несумісні з життям і студент помер.

Його смерть викликала ряд протестів невдоволених студентів, що привернули увагу окупаційної влади, яка своєю чергою розв’язала питання у свій спосіб. Під час наради з Адольфом Гітлером було прийнято рішення закрити всі вищі навчальні заклади Чехії на три роки.  

День, коли були вчинені найстрашніші злочини проти студентів, назавжди залишився в історії.

В 1941 році Міжнародна Рада Студентів вирішила встановити день пам’яті трагічних подій і вирішила оголосити 17 листопада міжнародним днем всіх студентів.  Цей пам’ятний день відзначається на рівні ООН.

У наші дні свято вже не трактується як трагедія, навпаки, цього дня відзначають свято молодості, веселого життя та відсутності дорослих проблем.

Свій день відзначає і когорта нашого університету, яка налічує понад 7 тис. студентів. Вони беруть участь у благодійних акціях, займаються волонтерством та ризикуючи своїм життям і вдень і вночі охороняють кордони нашої країни. Колектив нашої книгозбірні щиросердно вітає студентів нашого університету, бажає завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день!

З Міжнародним днем студентів!

Перегляди: 192

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua