Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

День пам'яті жертв голокосту

 

     27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 р. Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 р. війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

    Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення». Це систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

   Сьогодні, коли ми вшановуємо пам’ять жертв Голокосту, росія чинить на українській землі злочини, яких світ не бачив із часів Другої світової, вбиває мирних українців, стирає з землі українські міста і села.  Україна наполягає на справедливості! На покаранні росії за всі вчинені нею злочини, за кожне забране життя, за кожне вкрадене дитинство. Даючи відсіч російській агресії і путінському режиму, українці роблять все, аби здолати зло. Ми боремося за найвищі цінності і свою свободу. За те, щоб голокости більше не повторювалися. Ні для євреїв, ні для кримських татар, ні для українців.

      На сайті нашої книгозбірні розгорнуто тематичну  віртуальну виставку. Тож запрошуємо усіх бажаючих до ознайомлення з нею!

Перегляди: 80

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua