Статьи и обзоры nachodki.ru

Єдність через українське слово

Радіодиктант національної єдності — це унікальна українська акція єднання, яка має вже історичну тяглість:  вже 25 років поспіль він звучить в ефірі Українського Радіо. Цей Радіодиктант особливий тим, що пишемо його у рік, коли Українському Радіо виповнюється 100 років!

Цьогоріч авторкою тексту Радіодиктанту національної єдності  2024 стала письменниця Оксана Забужко. Читав  текст поет, нині військовий Павло Вишебаба.

Уже втретє українці пишуть Радіодиктант під час повномасштабного вторгнення: в укриттях, школах, університетах, на роботі, навіть на фронті. Локації для написання  були організованів різних містах,   у бомбосховищах з метою безпеки.

photo 5 2024 10 25 15 28 24

photo 2 2024 10 25 15 35 28     photo 1 2024 10 25 15 35 28

Напередодні свята української писемності та мови до масштабного флешмобу долучились студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького,  написавши Радіодиктант разом із бібліотекарями, у приміщенні музею університетської книги головного корпусу наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

Наша мова – вічна й незнищенна!

Разом до Перемоги!