Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Науковий семінар

4 жовтня в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся науковий семінар «Актуальні проблеми теорії літератури (Шості Єфремівські читання)», присвячений 140-річчю від дня народження видатного вченого і громадського діяча, академіка Сергія Єфремова та 125-річчю від дня народження видатного поета і вченого, професора Павла Филиповича.
Його підготували співробітники кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Захід вступним словом відкрив перший проректор університету , професор
В. М. Мойсієнко, а модератором семінару був завідувач кафедри української літератури і компаративістики нашого університету, доктор філологічних наук, професор В. Т. Поліщук.

SAM 4742


З грунтовною доповіддю на тему «Щоденники» Сергія Єфремова і Шевченків корінь виступив професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, лауреат національної премії ім. Т. Шевченка М. К. Наєнко, який до речі, є нашим земляком з Катеринопільщини.

SAM 4754

Зацікавила учасників семінару і аналітична доповідь «Синдром колоніальності в літературознавчих студіях Сергія Єфремова» провідного наукового співробітника Інституту літератури ім. Т. Г .Шевченка НАН України, доктора філології Е. С. Соловей.

SAM 4749
З цікавими доповідями виступили також професори В. Т. Поліщук («Сергій Єфремов і Павло Филипович: паралелі на тлі часу») та В. І. Пахаренко ( «Своєрідність і вияви візіонерського типу творчости»). Присутні на семінарі переглянули тематичну книжкову виставку, підготовлену працівниками наукової бібліотеки.

SAM 4745SAM 4746

Перегляди: 4827

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua