Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны для Joomla 3 здесь

                              Бібліотечний форум у Києві

    12-13 жовтня на базі наукової бібліотеки Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки вищих навчальних закладів : досвід та перспективи». Її учасниками стали директори та співробітники бібліотек ВНЗ, книговидавці, а також зарубіжні гості. Засідання проводилося як у пленарному, так і секційному режимах. Виголошені на цьому бібліотечному форумі повідомлення були присвячені проблемам сучасних інформаційних бібліотечних технологій, інновацій обслуговування користувачів, збереження та пропаганди книжкових фондів.
    У конференції взяв участь та виступив з доповіддю на пленарному засіданні директор нашої книгозбірні доцент Г. М. Голиш. А завідувачка відділу обслуговування НБ Л. М. Мальована поділилася досвідом впорядкування ретровидань у фондах нашої бібліотеки.

forum1forum2
    За результатами роботи конференції прийнято відповідні рекомендації.

Перегляди: 7353

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua