Вебінар на платформі Web of Science
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича запрошує до участі у вебінарі на платформі Web of Science
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана ХмельницькогоПлатформа Web of Science запрошує взяти участь у вебінарі. Темою розмови стануть можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Зокрема, учасникам розкажуть про пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection; про основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку; про створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання; про аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор); про авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID, а також про те, чим небезпечний пошук в деяких відкритих джерелах.
Вебінар відбудеться сьогодні, 12 жовтня о 15:00. Приєднатися до учасників вебінару можна або в науковій бібліотеці імені М. Максимовича, або в наукових корпусах університеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького після попередньої реєстрації.
Процедура участі: необхідна попередня реєстрація за посиланням : https://goo.gl/S8wvUx
Джерело:
Після неї зареєстрований учасник отримає лист з гіперпосилання, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук, тому слід подбати, щоб комп’ютер було обладнано колонками або була можливість трансляції звуку. Примітка: WebeX більше не підтримує операційну систему ХР.
Повторення вебінару відбудеться через тиждень (дата уточнюється). Через 2 тижні його можна буде переглянути на YouTube, про що буде повідомлено додатково. Оперативна інформація про вебінари постійно публікуватиметься на сайті ЧНУ імені Богдана Хмельницького.
Нагадаємо, відтепер Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького матиме доступ до міжнародної бази даних Web of Science.
За словами проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергія Корновенка, ЧНУ взяв участь у відборі з метою забезпечення доступу вищих навчальних закладів і наукових установ до електронних баз даних.
Вищі навчальні заклади та наукові установи відбирала спеціально створена Комісія, куди увійшли представники МОН, Державної науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН. Комісія враховувала цілий ряд критеріїв, серед яких: якісний та кількісний склад науково-педагогічних працівників закладу, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціям тощо.
У результаті відбору Черкаський національний увійшов до сотні українських вишів та наукових установ Міністерства освіти і науки України, які отримають доступ до баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.
«Невдовзі через бібліотеки провідних вишів країни кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Такі бази даних є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ», — наводять у Міністерстві освіти і науки України слова заступника Міністра Максима Стріхи.
Ці ресурси, наприклад, дозволяють з'ясувати, наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також знайти партнерів.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького