Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Доступ до Web of Science вже діє!

В Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р. № 1286, відкрито доступ до наукометричних баз даних Web of Science.

Ресурси платформи Web of Science доступні з будь-якого місця за межами університету за посиланням http://webofknowledge.com, лише за умови попередньої реєстрації з ПК у локальній мережі університету.

Зареєструватися можна з будь-якого комп’ютера університетської мережі в усіх навчальних корпусах ЧНУ за цим же посиланням http://webofknowledge.com.

Web of Science ­­­– пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах, матеріали конференцій, книжкові видання, патенти. До її складу входять бази, що враховують взаємне цитування.

Реєструйтеся на платформі Web of Science з мережі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та користуйтеся унікальними сервісами з будь-якого комп'ютера за межами університету.

Доступні інформаційні ресурси Clarivate Analytics (IP & Science Thomson Reuters) для наукових досліджень:

Web of Science http://webofscience.com

Докладніше про можливості ресурсів можна дізнатися з презентацій вебінарів: «Інформаційне забезпечення наукової та освітньої діяльності: Journal Citation Reports, ResearcherID, EndNote»

Повна інформація про продукти та можливості платформи Web of Science на інформаційному порталі http://wokinfo.com/russian/

Унікальна інформація про Web of Science

Для максимально ефективного користування ресурсами платформи WebofScience науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надається можливість участі в новій безкоштовній серії вебінарів українською мовою. Необхідна попередня реєстрація за відповідним посиланням (можна проглянути один вебінар або всі). Тривалість кожного вебінару – 1 година. За 10 хвилин до початку презентації потрібно перейти за посиланням, яке буде надане у листі, отриманому після реєстрації.

Зверніть увагу!

Операційна система ХР не підтримується! Для перегляду презентацій необхідно знайти комп’ютер з іншою операційною системою та подбати про наявність колонок або іншої можливості відтворення звуку. Можливий варіант колективного перегляду в науковій бібліотеці, коворкінгу, семінарській – тощо. Видачу сертифікатів для учасників вебінарів не передбачено.

30 листопада 16:15

Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID  та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Перегляди: 2306

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua