Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Интернет-магазин nachodki.ru

Інформаційний бюлетень «E-LIBRARY»

2020 02 10 13 23 50 01

З 2010 р. наукова бібліотека університету започаткувала друк інформаційного бюлетеня «Електронна бібліотека». Мета цього збірника – оперативно інформувати читачів про нові надходження літератури до нашої бібліотеки на електронних носіях та повні їх тексти.

Випуск 3 (завантажити)

Випуск 2 (завантажити)

Випуск 1 (завантажити)

До пропонованого бюлетеня увійшли ті видання, які вже пройшли відповідну науково-технічну обробку, уведені в електронний каталог і вже сьогодні пропонуються до послуг читачів. У бюлетені вміщено повний бібліографічний опис видань. Подано стислі анотації (мовою видання), це допоможе користувачам краще зорієнтуватися у змісті електронного документа.

Нові надходження електронної літератури згруповано за галузевим принципом: «Природничі, сільськогосподарські та медичні науки», «Соціально-політичні та історичні науки», «Юридичні науки», «Психолого-педагогічні науки», «Культура та мистецтво», «Філологічні науки», «Філософські науки та релігієзнавство». У структурних частинах збірника документи подано в алфавітному порядку. Вся інформація скомпонована згідно з чинними вимогами бібліотечно-бібліографічної класифікації.

Перегляди: 2100

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua