Статьи и обзоры nachodki.ru

Дари від поета-освітянина

Днями бібліотека ім. М. Максимовича отримала в дар від поета-освітянина Сергія Бубена дві поетичні збірки: “На відстані тиші” та “Скриня. Вишивки словом”.

Сергій Бубен – талановитий педагог, здібний музикант, творчість якого є водночас і Божим даром, і життєвим подвигом надзвичайно мужньої людини. Адже вже понад 20 літ тому, втративши сина-первістка, поет майже повністю втратив слух. Звідси й назва першої збірки – «На відстані тиші». «На відстані душі, на відстані сльози, на відстані самого серця» – саме ця метафоричність увиразнює дану поетичну збірку життєлюба, патріота та поціновувача справжніх духовних цінностей Сергія Бубена.

Пройшло не так багато часу, як літературні обрії Тетіївщини збагатилися ще на одну поетичну збірку «Скриня. Вишивки словом». Друга збірка вражає  оригінальним задумом, де навіть сама назва приховує той інтригуючий елемент, що змушує читача на світлу меланхолічну мудрість, визбирану поетом у власному життєвому досвіді, у незглибимій таїні родинних оберегів, а також у вчинках дорогих серцю людей.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича висловлює щиру вдячність автору за подаровані книги, які  обов’язково знайдуть свого читача і стануть у пригоді тим, хто цінує поезію та українське слово.

Відділ комплектування та наукової обробки документів