Здесь нашел интересный обзор

Вікторина знавців української мови

Мова кожного народу
неповторна і – своя;
в ній гримлять громи в негоду,
в тиші – трелі солов'я.

На своїй природній мові
і потоки гомонять;
зелен-клени у діброві
по-кленовому шумлять.

Солов'їну, барвінкову,
колосисту – на віки –
українську рідну мову
в дар мені дали батьки.

Берегти її, плекати
буду всюди й повсякчас,
бо ж єдина – так, як мати,
мова в кожного із нас!

Оксана Забужко

21 лютого у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови працівниками наукової бібліотеки ім. М. Максимовича була проведена мовознавча вікторина. Її учасниками стали студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій, які впевнено відповіли на найскладніші запитання вікторини. Переможці отримали книжкові подарунки.

У народі кажуть, що іноземну мову можна вивчити й за рік, а рідну мову вдосконалювати усе життя.

Тож шануймо й вивчаймо материнську мову!

SAM 6489

Перегляди: 1954