Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Жінки-добровольці на лінії перешкод

Події 2014 року в Україні назавжди змінили кожного із нас. «Диктаторські закони» провладної партії одіозного президента Віктора Януковича, кривавий розстріл Майдану, анексія Криму та розгортання бойових дій на східних рубежах нашої країни увірвалися у свідомість українців тривогою, болем і бажанням дати рішучу відсіч ворогу та допомогти тим, хто її найбільше потребував: мужнім хлопцям і дівчатам, які стали на захист своєї держави.

Допомога армії та пораненим стала найбільш розповсюдженою формою волонтерської діяльності. Переважну більшість волонтерів становлять саме жінки. Вони плетуть маскувальні сітки, шиють військову форму, привозять на передову найнеобхідніші речі, продукти харчування, організовують благодійні заходи для збору коштів на потреби бійців АТО, розносять допомогу місцевим жителям на територіях, де точаться бойові дії, здають кров для поранених.

На передовій українських воїнів фахово підтримують жінки-військовослужбовці, працюючи у відповідних медичних, психологічних службах. Саме жінки пліч-о-пліч із мужніми чоловіками і далі продовжують ділити непрості бойові «будні». Статус учасника бойових дій за участь в АТО/ООС мають понад 10 тисяч жінок, тож потужний український добровольчий рух був би неможливим без ніжних, тендітних і водночас рішучих і незламних національних Мадонн.

Тож, працівники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича радо відгукнулися на прохання директорки благодійного фонду «Час надії», військового капелана Лариси Федорівни Когут, підготувати подарунки нашим жінкам-захисницям. Сподіваємося, що необхідні косметичні дрібнички, солодощі, домашня консервація, теплі речі, щедро зібрані нашими працівниками подарують чуйність від наших сердець, додадуть впевненості у виконанні нелегкої справи – оборони країни, і утвердять віру в якнайшвидшу перемогу України у борні з підступним ворогом! Дякуємо Вам за непохитність духу, героїзм і мужність! Щиро зичимо Вам добра і миру! Повертайтесь живими!

• photo_2020-03-13_16-40-50
  • photo_2020-03-13_16-41-09