Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Увага! Унікальний спільний вебінар російською мовою

24 квітня у двох повторах о 10:00 та 14:00

Тема: Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science и Антиплагіат

В ході 2-х годинного безкоштовного вебінару, прозвучить дві доповіді:

«Наукові журнали: хороші, погані і хижацькі»

Лектор: Валентин Богоров, керівник відділу освытных програм Clarivate

Анотація: Актуальність етики наукових публікацій на сучасному етапі розвитку наукових комунікацій. Критерії якості наукових журналів Web of Science Core Collection. Відбір і моніторинг наукових журналів. Дотримання етичних норм наукових публікацій як ключовий критерій якості наукових журналів. Де друкуються найбільш впливові наукові статті у Вашій науковій області? Платні та безкоштовні журнали для авторів. Відбір і моніторинг наукових журналів в Russian Science Citation Index. Роль відкликання (ретрагірованія) публікацій як істотного механізму підтримки етичних стандартів в науці. Практика ретрагірованія наукових статей - аналіз масиву даних Web of Science Core Collection.

«Антиплагіат: як проблему перетворити в помічника»

Лектор: Юрій Чехович, виконавчий директор компанії Антиплагіат

Анотація: За останні кілька років системи виявлення запозичень (або, як багато хто говорить, "системи антиплагіату") стали звичною частиною наукового публікаційного ландшафту. При цьому взаємодія з такими системами найчастіше розглядається і авторами, і редакторами як ризики і незручності. У той же час, система виявлення запозичень може і повинна бути вірним помічником редактора. У виступі буде розглянуто: як побудувати роботу автора, щоб не боятися перевірок на запозичення, як повинна бути організована робота редактора, щоб і захистити журнал, і не відлякати сумлінних авторів.

Зверніть увагу, що вебінар транслюватиметься два рази. Вибирайте зручний час і відповідне посилання для реєстрації, не відкладайте на останню хвилину, заповнюйте форму прямо зараз і уважно вказуйте вашу пошту. Кнопка Register внизу екрана приведе вас до анкети, після заповнення якої натисніть - Submit.

10:00-12:00 bit.ly/3baksaT

14:00-16:00 bit.ly/2XIe9Hs

Iryna Tykhonkova, PhD | Orcid | ResearcherID

Customer Education Specialist | Clarivate Analytics

Mobile +380504044655 | clarivate.com

Перегляди: 1229

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua